Kes on Bondora investor?

Bondora Investor on platvormi Bondora (https://www.bondora.com) kaudu investeeriv isik. Bondora on Euroopa juhtiv peer-to-peer laenuplatvorm, mis võimaldab inimestel investeerida laenudesse, mis on väljastatud eraisikutele. Bondora Investorid saavad platvormi kaudu investeerida erinevatesse laenudesse ja teenida intressitulu.

Bondora pakub mitmeid investeerimisvõimalusi, sealhulgas:

  1. Go & Grow: See on Bondora investeerimiskonto, mis võimaldab investoritel panustada laenudesse automaatselt. Go & Grow kontol teenitakse investoritele fikseeritud intressimääraga tulu, olenemata laenude jõudlusest.
  2. Portfolio Manager: See võimaldab investoritel kohandada oma investeerimisportfelli vastavalt nende eelistustele. Investorid saavad seada erinevaid filtreid ja parameetreid, et valida laene vastavalt riski- ja tulususenõuetele.
  3. Secondary Market: Bondora pakub ka sekundaarturgu, kus investorid saavad müüa oma investeeringuid enne laenude tähtaega teistele investeerijatele. See võimaldab likviidsust ja võimalust raha välja võtta enne laenude täielikku tagasimaksmist.

Bondora Investorid saavad platvormi kaudu jälgida oma investeeringuid, saada aruandeid ja jälgida investeeringute jõudlust. Bondora pakub ka erinevaid statistikatööriistu ja graafikuid, et investorid saaksid oma investeeringuid paremini jälgida ja analüüsida.

Oluline on märkida, et nagu iga investeerimisplatvormi puhul, on ka Bondoras investeerimisel seotud riskid. Laenud võivad olla kokkulepitud tähtajast varem tagasi maksmata või laenusaajad võivad raskustesse sattuda, mis võib mõjutada investeeringu tasuvust. Enne investeerimist Bondorasse on soovitatav tutvuda nende tingimuste, riskide ja platvormi pakutavate teenustega ning vajadusel konsulteerida finantsnõustajaga.

Jaga seda!