Lühiajaline investeerimine on investeerimisstrateegia, mille eesmärk on teenida kasumit lühikese aja jooksul, tavaliselt mõne päeva kuni mõne kuu jooksul. See võib hõlmata erinevate varaklasside, nagu aktsiad, võlakirjad, fondid, valuutad ja futuurid, ostu ja müüki, et teenida kasumit lühikese aja jooksul. Mis on üldse investeerimine?

Lühiajaline investeerimine on erinev pikaajalisest investeerimisest, mis keskendub pikematele ajahorisontidele ja investeeringute hoidmisele pikema aja jooksul. Lühiajaline investeerimine on populaarne, sest see võimaldab investoritel kiiresti teenida kasumit ja võimaldab neil kiirelt reageerida turu muutustele.

Kuigi lühiajaline investeerimine võib olla väga tulus, on see ka riskantne, kuna turu kõikumised võivad olla väga volatiilsed. Kuid paljud investorid peavad seda riski tasuvaks, kuna lühiajaline investeerimine võib anda palju suurema tootluse kui pikaajaline investeerimine.

Lühiajaline investeerimine võib olla erinev, sõltuvalt sellest, millist tüüpi varasid investor ostab ja müüb. Siin on mõned näited lühiajalistest investeerimisstrateegiatest:

  1. Aktsiate päevakaubandus

Päevakaubandus on lühiajaline investeerimisstrateegia, mis hõlmab aktsiate ostmist ja müümist ühe päeva jooksul. Päevakauplejad kasutavad tavaliselt tehnilist analüüsi, et tuvastada aktsiate lühiajalisi kõikumisi ja kasutada neid kasumliku kauplemise jaoks.

  1. Swing-kaubandus

Swing-kaubandus on lühiajaline investeerimisstrateegia, mis hõlmab aktsiate ostmist ja müümist mõne päeva või nädala jooksul. See võimaldab investoritel kasu saada lühiajalistest kõikumistest, ilma et nad peaksid oma investeeringut pikka aega hoidma.

  1. Võlakirjade kauplemine

Võlakirjade kauplemine on lühiajaline investeerimisstrateegia, mis hõlmab võlakirjade ostmist ja müümist lühikese aja jooksul. See võimaldab investoritel teenida kasumit võlakirjade lühiajalistest kõikumistest.

  1. Valuutakaubandus

Valuutakaubandus on lühiajaline investeerimisstrateegia, mis hõlmab valuutade ostmist ja müümist lühikese aja jooksul.

Siin on mõned lingid lühiajalise investeerimise kohta:

  1. Investopedia – Short-term investing https://www.investopedia.com/terms/s/shortterminvesting.asp
  2. The Balance – Short-term Investments https://www.thebalance.com/short-term-investments-356341
  3. Forbes – Short-Term Investing Strategies That Work https://www.forbes.com/advisor/investing/short-term-investing-strategies/
  4. NerdWallet – Short-term investment options https://www.nerdwallet.com/article/investing/short-term-investments
  5. Charles Schwab – Short-term trading strategies https://www.schwab.com/active-trader/insights/content/short-term-trading-strategies
Jaga seda!